Менеджмент компанії / Лідерство

Наші лідери знають як створити цінність нашої компанії

Менеджмент нашої компанії координує та підтримує колектив компанії у відповідності до наших цілей та завдань. Поєднання їхнього бачення розвитку бізнесу з вміннями та навиками колективу компанії, створює міцну основу для нових звершень.

lory

Ігор Андрійчук

Директор з виробництва (соДиректор)


Випускник Харківського Зооветеринарного Інституту в галузі зооінженерії. Спеціаліст з більш ніж 10 річним стажем роботи на керівних посадах. Протягом чотирьох років навчався, стажувався та працював в Данії. Залучений в компанію «Марлен КД» з листопада 2017 в якості директора з виробництва.

lory

Тарас Рихлінський

Фінансовий директор (соДиректор)


Випускник КНУ ім.Т.Г Шевченка, економічний ф-т. Тарас, має досвід роботи в Deloitte, Ernst&Young, в тому числі на керівних посадах в компаніях SCM, CREATIVE. Залучений в компанію «Марлен КД» з січня 2017 в якості фінансового директора з метою реорганізації та автоматизації бізнес-процесів, обліку та бюджетування, впровадження політик та процедур, організації роботи комерційного відділу.

lory

Олег Конкс

Головний ветеринарний лікар


Випускник БАУ в галузі ветеринарної медицини. Спеціаліст з більш ніж 15 річним стажем роботи на керівних посадах, як завідувач Кіровоградської державної лікарні ветеринарної медицини, та керівник компанії «Nugent estate». Має значний доробок по роботі та стажуванні за кордоном, зокрема Іспанії, Німечинні, Ірландії. Залучений в компанію «Марлен КД» з січня 2011 в якості головного лікаря

Top